Kuchnie Steel Le Creuset

Zakup kuchni wolnostojącej to zawsze doskonały pomysł. Dzięki takiej kuchni gotowanie będzie zawsze przyjemnym i twórczym zajęciem. Od 2016 roku Steel poszerzył paletę barw swoich urządzeń o nowe wspaniałe barwy. Dzięki nim urządzenia włoskie urządzenia Steel wyglądają jeszcze bardziej oszałamiająco w kuchni każdego kucharza.

nowekolory Nowe kolory na żądanie Steel

Steel we współpracy z francuską firmą Le Creuset producentem wysokiej jakości ceramiki stworzył nowe 4 barwy swoich urządzeń. Obok standardowej palety barw w której znajdziemy stal nierzewną, czerń, bordo, krem i antracyt. Znajdziemy również nowe matowe kolory takie jak Sabbia, Nuvola, Celeste i Ametyst. Nowe kolory są dokładnie takie same jak te z kolekcji Le Creuset Mate à Croquer

lecreuset-logo-300x100 Nowe kolory na żądanie Steel

W nowych kolorach można zamawiać nie tylko piece kuchenne a także meble, lodówki czy piekarniki do zabudowy. Wszystkie kolory pasują idealnie do wybranego stylu kuchni. Nowe kolory doskonale pasują w połączeniu z wyjątkowymi wykończeniami takimi jak szczotkowana stal nierdzewna czy chrom.

Jeśli jeszcze do tej pory nie znaliście firmy Steel to z pewnością warto poświęcić chwilę aby przyjrzeć się bliżej wyjątkowym produktom tej firmy. Dzięki wysokiej jakości wykonania, rozwiązaniom technicznych i dbałości o szczegóły urządzenia tego producenta wyróżniają się z tłumu.

kuchniasteel Nowe kolory na żądanie Steel

Niezwykły ultranowoczesny i tradycyjny zarazem projekt techniczny wspierany jest przez wiele ręcznych technik wykończeniowych. Od 1922 roku rodzinna firma Po zajmuje się produkcją wyjątkowych urządzeń kuchennych.

foto-storica-867x1024 Nowe kolory na żądanie Steel

image003 Nowe kolory na żądanie Steel